S pořízením bazénu si automaticky pořizujete také pár základních přípravků určených pro úpravy vody. Mezi takové základní přípravky bazénové chemie patří především přípravky na bázi chloru či kyslíku k dezinfekci vody a dále přípravky pro úpravu hodnot PH vody a samozřejmě také kvalitní a spolehlivé testery bazénové vody, díky kterým můžete provádět pravidelnou kontrolu vody.

Ale k péči o bazén nestačí pouze přípravky bazénové chemie, ale je důležité si pořídit také kvalitní a spolehlivé bazénové příslušenství, díky kterému je úprava a péče o bazénovou vodu a celé bazénové zařízení mnohem jednodušší. Jedním z takových velkých pomocníků při péči o váš bazén se může stát kvalitní plovák, díky kterému můžete k úpravě bazénové vody využívat tabletové přípravky.

hluboký ponor

Tabletové přípravky nemůžete jen tak volně vhodit do bazénové vody, protože by mohly poškodit dno Vašeho bazénu a navíc by se účinné látky z těchto přípravků nedostaly do celého obsahu bazénové vody. Díky kvalitnímu a spolehlivému plováku se účinné látky dokonale rozptýlí po celém obsahu bazénové vody. Už totiž příznačný název plovák napovídá, že tento pomocník plave po hladině vody a díky pohybu vody se dostává do všech koutů Vašeho bazénu a tím pádem i látky obsažené v tabletách, které do něj vložíte, se dostanou do celého bazénového zařízení.

magická voda

V naší široké nabídce najdete plováky různých tvarů a velikostí vhodné pro všechny druhy tabletových přípravků. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitního, pevného a odolného plastu, který odolává i vlivům počasí, hlavně slunečnímu záření a vydrží Vám sloužit po dlouhá léta. Kromě těchto pomocníků najdete v naší rozmanité nabídce také tak zvané dilatační plováky, které Vám pomohou při zazimování Vašeho bazénového zařízení a samozřejmě velkou spoustu dalšího bazénového příslušenství, které jistě využijete při péči o Váš bazén.

Back To Top