Hledáte bydlení, které se vám bude nejen líbit, ale ještě navíc je pro vás i cenově dostupné? V tom případě byste svou pozornost měli věnovat dřevěným mobilním domům! Jsou velice útulné, pěkné na pohled, a především je můžete koupit za nízkou cenu, které dost možná ani nebudete věřit.

small-house-4727630_640

Velkou předností těchto staveb je jistě jejich cena, které jen málokdo odolá. Za jeden milión korun vám nikdo jiný kvalitní bydlení nenabídne. Ovšem rozhodně se nemusíte bát, že by vám v nich chybělo něco, na co jste byli doposud zvyklí. Rozhodně se nejedná o žádnou nezvyklou alternativu, ale naopak o moderní pojetí klasického způsobu bydlení, které je v našich končinách naprosto běžné.

Jestliže je něčemu mobilní dům podobný, pak je to klasický menší městský byt. Takže pokud právě v takovém žijete a jste s ním spokojení, jen byste rádi bydleli ve vlastním a na vlastním pozemku, máte k tomu nyní ideální příležitost.

V mobilheimu najdete naprosto vše, co budete potřebovat ke spokojenému životu. Ať už se jedná o vnitřní dispozice, vybavení domácnosti, anebo třeba přípojky na energie a jednotlivé spotřebiče. Vlastně to může uvnitř vypadat přesně tak, jak si budete přát – výrobce vám vaši stavbu vyrobí na míru podle vašich potřeb.

window-908367_640

Na vnější podobě domu je na první pohled patrné, že stavba postrádá pevné základy spojené se zemí – a právě odtud získala své pojmenování. Díky této specialitě je celé bydlené mnohem levnější, a tudíž dostupnější. Navíc umožňuje cestování takového domku. Takže platí, že ho s sebou můžete vzít, kamkoli bude potřeba. A stejně tak ani jeho výroba neprobíhá na konečném místě, nýbrž v areálu výrobce. Takže se zbavíte všech nepříjemných starostí, které bývají s takovou stavbou spojené, ať už jde o samotné stavební práce, obíhání úřadů, anebo shánění povolení.

Můžete bydlet levně, rychle a bez starostí, a to v krátkém čase – jíž za několik týdnů!

Back To Top