Velmi snadno se říká, že člověk má žít v přítomnosti a užívat si chvíle, které mu život chystá, ale je to absolutní pravda a každý z nás to v jádru duše ví!
Je úplně logické, že nemáte náladu na zábavu, když víte, že nemáte zaplacené účty nebo víte, že dalších dvacet pět let budete platit hypotéku!
sourozenci na lavičce

Pojďme si ale říct, že na světě jsme možná opravdu jen jednou, tedy je potřeba si život užít. Váš dům či byt si do hrobu nevezmete! Stejně tak si nevezmete spoustu jiných materiálních věcí!
Co si určitě ale můžete vrýt hluboko do paměti a na stará kolena na ně vzpomínat, jsou zážitky!
Nebojte se vrhnout se do života po hlavě! Udělejte si alespoň jednou týdně nějakou chvilku, na kterou budete vzpomínat! Ptáte se teď z toho běžného kolotoče pracovního života, co máme na mysli?
seskok padákem
·         Zatančete si se svými dětmi
Nic není tak krásné, jako když se děti radují a jsou šťastné! Každý, kdo má děti ví, že někdy je to náročné, ale pro chvilky, kdy se děti smějí a radují společně s vámi, stojí za to žít! Pusťte si muziku, zpívejte a tančete! Objímejte svoje děti a sledujte jejich radost!
·         Zajděte si zahrát únikovou hru
Nic není tak zajímavé, jako zahrát si se svými blízkými únikovou hru. Užijete si jejich společnost, budete spolupracovat a budete si mít i dlouhé hodiny o čem povídat!
·         Skočte s padákem z letadla
Adrenalin uvolňující se do těla umí s člověkem divy! Nejen, že vás takový zážitek nakopne do další práce, ale ještě si uvědomíte, co je pro vás a váš život opravdu důležité!
vytetované kotvičky
·         Běžte si zabruslit
Pokud neholdujete běžné posilovně, vytáhněte svoje brusle a zajeďte si do přírody načerpat energii! Pokud je zima, nebojte se navštívit zimní stadion a zabruslete si tam!
·         Běžte s přáteli na skleničku
Posedět a popovídat s přáteli je k nezaplacení! Můžete si postěžovat, můžete se pochlubit, můžete vyslechnout a získat tak cenné rady!
·         Užijte si procházku přírodou se svojí láskou
Nemáte čas na normální aktivity, ale víte, že máte hodinu volna na oběd? Vezměte si do ruky párek v rohlíku a vyrazte se svým partnerem na procházku. Popovídejte si, zasmějte se a užijte si tuto chvilku třeba v přírodě, která vás určitě nabije na další hodiny práce!
·         Vyznejte se z lásky
Milujete někoho? Toužíte po někom? Nedržte to v sobě a vyznejte se! Máte jen jeden život a jediné, čeho budete litovat je to, co neuděláte!

Back To Top