Říká se, že ženám po čtyřicítce nejvíce sluší kratší vlasy, než ty delší. Něco na tom opravdu bude.
Je jasné, že každému sluší něco jiného a nejdůležitější je, aby se to, co nosíte na hlavě, líbilo především vám samotné.
Na světě existuje nespočetně mnoho účesů, které můžete vyzkoušet. Všechny jsou nějakým způsobem výjimečné a každý v nich vypadá úplně jinak. To je to největší kouzlo účesů.
střih mikádo
I když se kolikrát stane, že když se necháváme ostříhat podle vytisknutých obrázků nějakých známých celebrit, v realitě vypadáme na konec úplně jinak a mnohdy o dost hůře a jediné, co nám zbývá, je zase čekat, než nám vlasy dorostou.

Říká se, že čím jsme my ženy starší, tím více nám sluší světlejší barva a krátký sestřih. Tmavší barvy jsou sice pěkné, ale vypadáme díky nim starší a to přece nechceme. Rozhodně ale nevypadá v našich letech pěkně fialová barva a vyholená hlava, jak to momentálně frčí u mladých generací, kterým to mnohdy také vůbec nesluší, ale sto lidí sto chutí.
Období po čtyřicítce je prý novou etapou života, kdy naše děti už jsou dospělé a my bychom si konečně měly začít užívat života na plno. Světlé barvy dokáží zjemnit naše rysy a potlačit vrásky. Mezi ty nejlepší odstíny pro nás se řadí blond, medová či světle hnědá. Mnoho odborníku tvrdí, že jsou pro nás lepší účesy kratší, jako je například mikádo.

Pokud byste se ještě svých dlouhých vlasů nechtěla vzdát, je to v pořádku, ale pouze pokud vaše vlasy nejsou krepaté a netřepí se vám. Tudíž jsou zdravé a krásné. Samy kadeřnice doporučují, aby vaše vlasy byly nejdelší maximálně po lopatky nebo jen po klíční kosti.
To prý ženy velmi omlazuje.
krátký sestřih
TIP: Pokud se vám na vašem obličeji nějaká část nelíbí, nestříhejte se úplně na krátko, jelikož krátké vlasy přitahují pozornost na váš obličej.
Pokud byste se chtěli dozvědět více, neváhejte navštívit .

Back To Top