I špičkoví designéři jsou schopni navrhnout obyčejné bydlení, nebo jenom nabídnout několik tipů. Pokud si chcete zařídit obývací pokoj stylově, následujte několik našich tipů.
–          Obývací pokoj je reprezentativní místnost, v níž hostíte své přátele, ale také trávíte většinu svého času. Zatímco ložnice je místnost velice intimní, do které jen tak někoho nepouštíte, právě v obývacím pokoji se schází celá rodina při sledování filmů, nebo jenom obyčejném povídání a užívání si rodinného života. Proto je důležité, abyste se nejenom vaši hosté, ale i vy samotní a také vaše rodina cítili v obývacím pokoji co nejlépe.
skandinávský design

Typické pro moderní domov

Nejlepší je, když v moderním obývacím pokoji správně kombinujete. Většinou je nutné stanovit styl, v němž bude stanovený pokoj vypadat. Styl, který potom stanovíte pro hlavní místnost v bytě, by se měl také objevovat ve zbytku místností. Například barvy, nebo typy materiálů, se kterými pracujete.
gauč u knihovny
Dnes se také hodně pracuje s exotikou, případně s nejrůznějšími exotickými vlivy nebo etniky. Pokud kombinujete, dávejte so dobrý pozor, abyste nepřekombinovali. Pamatujte, že moderní styly mluví spíše o tom, že méně je mnohdy více. Pokud kombinujete nové a staré, vždycky dbejte na to, aby to nenarušovalo pohled na celý interiér. Dobře se doplňují barevné vzory, pokud si najdete styl. Takže bílá sedačka se dobře doplní s něčím retro a hodně barevným, ovšem potom je to hlavní prvek celého pokoje a vy mu musíte zbytek prostoru přizpůsobit.
obraz nad krbem
Ekologie je teď vlastně spíš životní styl. Všichni si všechno dělají sami a snaží se žít tak, aby co nejméně znečišťovali své okolí. Může se to projevit i ve výbavě interiéru. Jak? Například si můžete sami ušít polštáře na sedačku, nebo třeba jenom vzít staré polštáře a přešít jejich povlak. Staré je náhle zase jako nové.

Back To Top