Myslíte si taky, že mít nábytek z palet je pěkné? Já si myslím že je to asi každého věc. Navíc já jsem taková, že jsem ráda, když ušetřím nějakou tu korunu. Sami jistě víte, že ta dnešní ekonomika a taky dnešní situace je opravdu hodně vážná a všechno je drahé, takže jsem ráda, když ušetřím třeba nějakou korunu bokem. A tak jsem se rozhodla, že jsem se chtěla na toto léto udělat nějaký nábytek z palet. A ze začátku jsem měla v plánu samozřejmě dřevěné palety. Jenomže jsem se později dozvěděla, že soused chce vyhodit plastové palety. Řekla jsem si, že to je přeci škoda. Že plastové palety se taky dají nějak využít.

Máte rádi plastový nábytek?

A tak jsem si od něj vzala všech devět plastových palet. Musím se přiznat, že jsem do začátku nevěděla, co z toho budu dělat. Měla jsem v plánu udělat pouze ze tří palet takové velké křeslo. Které by se mi hodilo na zahradu, abych nemusela kupovat žádné zahradní křesílka a lehátka. Mimochodem, plastová paleta je taky velmi vhodná, když je dáte hned vedle sebe, a tak ihned máte z toho lehátko. Stačí na to dát nějakou kvalitním měkkou deku, nejlépe dvě, a máte potom opravdu perfektní lehátko, které vás vyjde opravdu na málo peněz. Mimo to se plastové palety využívají také ve zdravotnictví, kde je nějaký materiál anebo taky v potravinářství.

Dříve velmi populární plastové židle.

Plastové palety se totiž velice lehce udržují, dají se postříkat nějakým dezinfekčním přípravkem, a proto mohou být také v lékárenství anebo taky živočišné výrobě. A vy byste nějak využili plastové palety? Nebo máte raději obyčejný klasický nábytek, který si koupíte na internetu? Myslím si, že člověk by mohl zkusit všechno, protože nikdy nebudete vědět, co vás doopravdy baví. Navíc plastové palety se dají velmi lehce sehnat a taky nejsou nijak moc těžké, takže nechte i děti, ať si postaví třeba nějaký malý domeček z plastových palet.

Back To Top