Chodíte často do plaveckého bazénu, aquaparku nebo na venkovní plovárnu? A všímáte si ženského těla, je-li před vámi sličná dívka s překrásnými tělesnými vnadami? Je to docela přirozené a zejména dvojdílné dámské plavky k tomu dávají bezva příležitost. Vzrušující je už jen samotný pohled na obnažené ploché bříško s rozkošným pupíčkem, ale přece jen tomu něco schází. Ačkoli může být horní díl plavek menší velikosti a ňadra z něj vykukují všemi směry, nikdy nelze docílit toho pravého sexuálního vzrušení, pokud jsou zakryté bradavky. I kdyby byla podprsenka tak maličká, že by zakrývala pouhé terčíky bradavek, nikdy bychom to nevnímali tak, jak „potřebujeme“.

dámská figurína

Tímto se dostáváme k onomu jasnému erotickému podnětu, a tím jsou právě ženské prsní bradavky. Jakmile je žena odhalí, rozbuší se srdce a hladina testosteronu v krvi dosahuje maximální výše. A tohoto fenoménu mohou ženy a dívky využít ve svůj prospěch, jestliže se rozhodnou navždy skoncovat s podprsenkou. A mají k tomu své důvody, protože podprsenka je těsná, mnohdy škrtí, škrábe a svědí a navíc brání přirozené práci svalů hrudníku držet poprsí v hezkém tvaru. Je to vlastně taková berlička, a když ji nosíme příliš často a dlouho, svaly ochabnou a ňadra jsou pak povislá.

žena

Chodit bez podprsenky přináší i více volnosti, ale jakmile oblékneme průsvitnou halenku nebo plesové šaty, a bradavky se pod látkou zcela zřetelně rýsují, je to průšvih, protože přece nechceme dávat všem mužům najevo, že právě oni jsou tím vhodným sexuálním partnerem. A právě v této chvíli vstupuje na scénu ochrana bradavek – ochranné nalepovací terčíky v tělové či bílé nebo černé barvě, které zamezí nežádoucímu sledování a pozornosti a vytvoří ve společnosti klima, podobné situaci, kdy oblékáme klasickou dámskou podprsenku. Nálepky na bradavky můžete nosit i několik hodin a neodlepí se ani v případě, že se zpotíte.

Back To Top