Každý den vidíme několik desítek (občas i několik stovek) lidí. Většina z těchto lidí se na nás podívá a zhodnotí nás. To samé děláme my taky. Každý hodnotí člověka jako celek. Tento celek se ale skládá z několika dílů (nehty, boty, oblečení, postava), které pak společně tvoří celkový dojem. První dojem je velice důležitý například při pracovním pohovoru. Je hodnoceno podle toho, zda se k sobě jednotlivé části hodí (barevně, styly) a jak se tento styl hodí k naší osobnosti.
3d design domu.jpg

Úplně to samé je hodnoceno ve chvíli, kdy si k sobě domů pozveme na návštěvu rodinu nebo přátele. Každý si v hlavě říká, jak je váš byt/dům hezký, co se mu líbí, co se mu nelíbí, co by změnil a co by nechal přesně tak, jak to je.

Stejně jako na výše zmiňovaném oblečení o doplňcích se i na našem domově podepíše zub času. Po čase už zkrátka náš domov nebude vypadat tak úžasně, jako když nábytek byl nový, spáry mezi dlaždičkami nově udělané a zdi nově natřené. Ale díky těmto nedostatkům se nemusíte hned pouštět do rozsáhlé rekonstrukce, která bude stát nemalé peníze. Můžeme to vyřešit nejrůznějšími doplňky, které náš domov dokáží zase oživit.

V této době jsou ceny všeho velice vysoké a většina z nás platí nájem či hypotéku, takže nám moc peněz nazbyt nezbývá, tudíž hledáme jiné a levnější alternativy.

Samozřejmě, že když je v nějakém bytu celá stěna oprýskaná a jeví velké známky opotřebení, tak to pravděpodobně zachrání jen přemalování, ale když se jedná jen o jedno místo, zachrání to například obraz nebo plakát.
žaluzie v kuchyni.jpg

V současné moderní době je koupě těchto doplňků poměrně jednoduchá a sortiment je velice široký. Když člověk správně hledá, dají se tyto doplňky najít i za velice přívětivou cenu.

Závěrem napíši jen to, že by se měl každý snažit, aby byl jeho domov krásné a útulné místo, ve kterém se cítí nejlépe. Jak se říká, všude dobře, doma nejlíp.


Back To Top