Koupit Viagru bez předpisu se odhodlá kde kdo, ale tito lidé si neuvědomují, jak velké podstupují riziko. Jestliže se totiž k užívání Viagry nevyjádří odborník – lékař, může to mít pro vás fatální následky. A jistě uznáte, že zemřít na prudký pokles krevního tlaku, což se přihodilo i v naší zemi, je natolik zbytečné a hloupé, že tím šokujete veškeré vaše příbuzenstvo. Vezměte raději rozum do hrsti a zaměřte se na hledání příčiny problémů, protože ani Viagra s předpisem je neřeší. Dokud zkrátka neudusíte oheň ve svém jádru, stále budete jen hasit jeho okrajové plameny a problém se bude opakovat.

muž a žena

Zaměřte se na stres – víte o tom, že tělo má jisté detoxikační schopnosti, ale ty přestávají pracovat v okamžiku stresu? A když se stres kumuluje do chronické formy, zanášíte se metabolickými odpadky a postihne to i vaši erekci. Navíc se při stresu blokuje tvorba testosteronu, a ten je pro erekci potřebný. Výborným pomocníkem proti stresu jsou bylinky, kam patří například Ženšen nebo Maca peruánská, vyživují naše buňky, doplňují u mužů testosteron a působí i jako afrodiziakum. Regulují dopad stresu na lidský organismus a umožňují se s ním lépe vypořádat.

partneři na sídlišti

Vyberte si správnou partnerku – je sice hezké, že si zvolíte za svou ženu Miss vašeho okresu, ale pokud bude namyšlená, panovačná, hysterická a závistivá, žádné štěstí vám nepřinese. Té se raději zbavte a hledejte dál. Kvalita dívky či ženy ve vztahu je rozhodující i k tomu, aby se u mužů vytvářel testosteron, a aby měli na milování chuť. Empatická a soucitná dívka s vámi probere všechny vaše sexuální touhy a vyhoví vám, pokud to nebudou nějaké násilnosti, a tím pádem se budete moci v sexu lépe otevřít a uvolnit. Vaše sexualita se pak dostane na vyšší úroveň a možná překonáte i počet orgasmů v průběhu jediného dne. Mimochodem, milovat se třikrát týdně je málo, ideální je alespoň dvakrát denně.

Back To Top