Každou ženu potěší, když si může jít vybrat nový kousek na sebe, tak i na obličej. Na co si dát během výběru pozor, co nezbytně musíte mít a co je už zbytečnost?
Na začátek si uvědomte, jak často se malujete, jakou zastáváte práci a kolik peněz chcete investovat. Rozdíl bude mezi manipulantkou na pásu a asistentkou ředitele. Rozhodněte se, zda si zajdete do drogérie, nebo vsadíte na lepší značky v parfumériích a tím pádem se připravte i vyšší finanční částku.
Co tedy nutně doma potřebujete??kosmetické produkty

  • Kvalitní pleťový krém

Dnes už odborníci vymýtili názor, že je nutné mít denní a k tomu ještě noční přípravek. Pořiďte si jeden kvalitní. Zvolte takový typ, který je vhodný k vaší pleti a věku. Nechte si poradit, a pokud vidíte změnu na vašem obličeji a krém vám vyhovuje, zůstaňte mu věrná.

  • Make up

Uvědomte si, že nanesení už chce trochu zručnost. Žádné pomazání obličeje, Ideálně se nanáší štětcem nebo houbičkou. I zde si uvědomte, že ho budete mít na obličeji celý den, proto vsaďte na kvalitu, která vydrží dlouhé hodiny, a nebudete ho mít obtisknutý na svém oblečení. Zvolte vhodný odstín, který musí korespondovat s odstínem vaší pleti.

  • Řasenka

Základním problémem při výběru je, jaký typ zvolit. Barva, kartáček a mnoho dalších a specifikací.  Zase platí pravidlo, jste-li spokojená, držte se jí a nezkoušejte žádnou jinou. Řasenka má ale dobu trvanlivosti. Zapomeňte na to, že vám vydrží celé měsíce v kabelce. Jakmile se začne drolit, rychle s ní do koše.černá řasenka

  • Rtěnka a konturovací tužka

Kupujte tyto dva kousky najednou. Ať máte jistotu, že máte stejný odstín. Nic nevypadá hůře, než když si koupíte zcela rozdílné odstíny. Nanesení konturky chce ale velký cvik. Připravte se, že budete nadávat a možná se i odličovat. Volte vhodný odstín svému postavení a pamatujte, že pokud zvolíte výraznější ton rtěnky, omezte zbývající líčení na minimum. 

  • Oční stíny

Jak se říká, oči jsou brána do vaší duše. Podtrhněte je. Zvolte takový odstín, který s nimi bude ladit a dá jim vyniknout. Pohrajte si s nimi. Pro praktické ženy: nepotřebujete celé palety stínů. Vystačí si se dvěma. Pokud nejste příliš zvyklé se malovat, zvolte nenápadné odstíny.

Back To Top