Nejen alkohol je metla lidstva, ale v posledních letech tomuto rčení šlapou na paty i různá sladidla, ponejvíce samotný cukr, který navíc způsobuje závislost na sladkém. A tím pádem podstatně přispívá k obezitě, podílí se na vytváření plísní v těle a povrchových vyrážek, je prostě kalorickou peckou a působí doslova jako skrytá bomba, než vybuchne a jeho nadužívání rozvine v těle mnoho civilizačních chorob.

bílý cukr

Všechny prodejny mají dostatečné nabídky těchto sladidel a každé má jiné vlastnosti a i jinak se používá. Ale jedno mají společné. Sladkou chuť na jazyku, které nelze odolat a jestliže máme nadbytek sacharidů v naší stravě, možná ani nepozorujeme, že plíživě a nenápadně se přiblížila nadváha. Proto začněte včas a kontrolujte, co jíte. Jestliže vám na to nezbývá čas anebo si nevíte rady s tím, jak zhubnout, třeba právě pro vás je tu ketogenní dieta, která v zásadě omezuje přísun sacharidů a naopak dodává tělu vyšší množství tolik potřebných bílkovin a minimum tuků. Proto je hubnutí s ketogenní dietou tak snadné.

dieta shaker

Oslovte odborníky, kteří jsou proškolení a poskytnou vám dostatečné rady, jak postupovat v nakročené cestě. Nejdříve musíte přijít ale vy a vaše rozhodnutí ke změně. Jste si jisti, že chcete s nadbytečnými kily zatočit? Pak nesetrvávejte v zaběhnutém kolotoči – shodím kila, naberu dvojnásobek, ale vykročte z tohoto bludného kruhu ven. Profesionálové, kterým se svěříte, vás vyslechnou a především poradí, jak z této situace vybřednout. A dokonce ani nemusíte extrémně cvičit! Zde hubnete díky kvalitní a pečlivě vyvářené stravě, kterou je navíc i velmi snadné připravit, například s shakeru (šejkru). Tato dietka je skvělá pro zaměstnané osoby, které nemají čas si uvařit kvalitní výživné jídlo. Za pomoci speciálně připravených proteinových jídel se vskutku rychle dostanete opět do kolotoče, ale hubnutí! Jídla jsou připravována ve Francii, kde jsou taktéž vyráběna, a to z čistě přírodních zdrojů bez použití konzervantů a mnohdy všude přítomné chemie. Obsahují velké procento proteinů, vitamínů a minerálních látek, které jsou potřeba pro náš organismus.

Back To Top