Pakliže si myslíte, že poohlížet se po letní dovolené v době, kdy za sebou ještě nemáte tu zimní, je předčasné, ovšem je to přesně naopak. Právě v období ledna až března se všechny cestovní kanceláře předhánějí v tom, kdo zveřejní výhodnější nabídku pro letní dovolenou.
hotely u moře
Slunce i příroda
Pokud toužíte po slunci a pohodičce na pláži, ale také po objevování a přírodních krásách, jistě neprohloupíte, vyberete-li si pro svou dovolenou Bulharsko. Nejde jenom o krásné pláže, tyrkysové moře nebo přírodu, ale také o historické památky, kterých je v Bulharsku habaděj.

· Za dob socialistického režimu minulého století
Za dob minulého režimu se právě do Bulharska jezdilo na dovolenou k moři. Ovšem platilo zde, že se sem jezdilo autokarem, ubytování bylo jenom velmi nevalné a kuchyně většinou nedostatečná.

Avšak v dnešní době je Bulharsko ultramoderní destinací a je rozhodně stejně kvalitní jako Řecko nebo Turecko, ve svých službách je pravděpodobně mnohem příznivější, navíc se zde nevyskytují problémy rozlišné víry. Navíc se jedná o místo, kde si můžete užít skvělou dovolenou za poměrně slušné peníze, oproti například Chorvatsku.

· Bulharsko získává na popularitě
V posledních letech se bulharské pobřeží Černého moře stává stále populárnějším. Není to jenom kvůli rozmanité přírodě a historickým památkám, ale také díky moderním destinacím, které nabízejí veškerý luxus, na který můžete být zvyklí z jiných evropských destinací.

V Bulharsku najdete zkrátka všechno. Romantické scenérie, nedotčenou přírodu, živý ruch velkoměst, odpočinek na plážích, ale také skvělou bulharskou gastronomii, kterou si jistě zamilujete.
plážové slunečníky

Slunečné pobřeží

Jedná se o nejspíš nejoblíbenější letovisko v celém Bulharsku. Zde se nachází pláž dlouhá přes osm kilometrů a v některých místech je až dvě stovky metrů široká. Pláž je písčitá a má krásně nazlátlou barvu. Pláž má dlouhou promenádu plnou barů, kaváren, ale také nočních klubů.

Back To Top