Budíček v šest hodin ráno a už vám začíná maraton. Ranní hygiena, připravit dětem snídani, svačiny do školy, vytáhnout je z pelechu a to na několikrát, popohánět s oblékáním, šup do auta a rozvoz do školky, do družiny. V zaměstnání si odkroutíte svých 8 hodin a už přemýšlíte, jak skloubit vyzvedávání dětí z kroužků, dohlížíte nad vypracováním domácích úloh, mezitím připravujete večeři, když se zadaří, prohodíte pár slov s partnerem.
hrátky s vodou
Do toho se začínají prát vaše zlatíčka o medvídka, kontrolujete úkoly, cvičně obšťastníte děti příkazy, zákazy, večeře, hygiena. Pokud nejste už grogy, tak i pohádka, kterou byste nejraději poslouchala pod dekou s vašimi ratolestmi. Ale není zbytí. Čeká vás další směna. Úklid, žehlení, nacpat pračku, k tomu byste měla být vždy dobře naladěná, vzorná matka, milující manželka a úžasná milenka. Jste v jednom kole.
čistič oken
Přijde víkend a namísto toho, abyste si, milé ženy, odpočaly, musíte uklízet. Nemůžete jet na výlet, protože přes vaše okna už není vidět. Věřte, že nevidíte jen vy, vaši muži toto naprosto nevnímají. A když přece jen jste tak pořádkumilovné a dáváte přednost čistotě a úklidu, vážně chcete oželet partnerství a rodinu? Proč nevyužít služeb, které se vám nabízejí a jsou v dnešní době finančně dostupné a čím dál tím více žádané?
Optejte se známých, kamarádek a budete překvapená, že úklidové služby již využívají. Nechcete svěřit byt cizím lidem? Dobře. Zkuste objednat alespoň mytí oken. Můžete být doma a dělat si svou práci a mezitím firma umyje a profesionálně vyčistí vaše okna rychlostí blesku.

Jsou na to totiž už zařízeni a používají mnohdy vychytávky, o kterých se vám jen může zdát. Mytí oken patří mezi nejžádanější služby. Vám ušetří spoustu času a přitom se vaše domácnost bude jen lesknout! Postupem doby, kdy začnete své „službě“ důvěřovat, můžete ušetřený čas věnovat právě výletům s rodinou a utužovat tak vaše rodinné vazby.
Věřte, že děti budou vzpomínat na to, jak jste se honili po louce, hráli „Čáp ztratil čepičku…“, opalovali jste se na koupališti a lili na sebe kyblíky vody, než na to, že vaše okna doma svítila čistotou!

Back To Top