Za okny tropické teploty a my se těšíme na to, až budeme celý den moci strávit u bazénu na zahradě. Úžasná relaxace, krásné opálení a vodní radovánky. Může být letní den ještě o něco krásnější? Ano, může! Potom co uklidíte deku, zakryjete bazén a převlečete plavky, je přeci stále teplo a venku se vám sedí tak příjemně. Nic vám nebrání, abyste pozvali několik přátel na večerní grilování! Co na tom, že zítra všichni vstáváte do práce? Každé posezení s přáteli nemusí být doprovázeno litry alkoholu. Přes týden můžete servírovat zcela jiné pití a uvidíte, že si rozhodně získá oblibu vašich hostů. Domácí limonády se hodí na každou terasu a na každou zahradu. Jako osvěžení nesmí chybět a vždy mějte pro návštěvy připraveno několik džbánků s různými příchutěmi. A pokud s sebou hosté přivedou i své děti, limonáda se stane velkým hitem i mezi nejmenšími.

nápoj

Příprava domácích limonád je velmi snadná. Podle chuti je můžete připravit z perlivé nebo neperlivé vody a na ozdobu použít čerstvé ovoce. V horkém létě nesmíte zapomenout na to, přidat do džbánku několik kostek ledu, aby osvěžení bylo dokonalé a aby limonáda zůstala chladnou co nejdéle.

Oblíbili si vaši hosté osvěžující nápoje? Výborně! Máte skvělý tip, co jim darovat k narozeninám, nebo Vánocům. Domácí limonády jsou baleny do originálních skleněných lahví a jako dárek jsou vždy vítány.

limonády

Vybrat sirup však není snadné. Všechny příchutě jsou výtečné a je třeba jich vyzkoušet co nejvíce, než najdete vašeho favorita. Nikdy nezůstávejte u toho, že byste si domů pořídili jen jednu příchuť. Objednejte si jich hned několik! Ke každému večeru se tak bude hodit jiný druh limonády s jinou, úžasnou příchutí.

Nečekejte další den s objednáním a vyberte si domácí sirup. Na léto je třeba mít dostatečnou zásobu ovocných šťáv z poctivých surovin.

Back To Top