Před porodem je potřeba zařídit a nakoupit spoustu věcí až z toho jde někdy hlava kolem. Nezoufejte! V tomto článku naleznete několik základních věcí, které je třeba miminku před příchodem na svět pořídit.

Dostatek oblečení

V dnešní době existuje nepřeberné množství variant bodýček, soupraviček a dalšího oblečení i pro naše nejmenší.

novorozeně s lilkem na hlavě

Na internetu seženete oblečení pro miminka https://www.kojeneckeobleceni.cz za velmi příznivé ceny. Nezapomínejte, že váš poklad poroste velmi rychle a bude se vám téměř měnit před očima každý den. Z tohoto důvodu není nutné investovat do ošacení příliš velké peníze, jelikož miminko z oblečení velice rychle vyroste.

Na nejrůznějších internetových stránkách a bazarech pro maminky lze najít krásné oblečky za příznivé částky. Pokud miminku pořizujete kompletně nový šatník, na těchto webech následně prodat nejen oblečení, ale také kočárek či nepotřebné hračky.

Univerzální teploměr

dítě koupající se ve vaně

Velice praktická věc, kterou při péči o novorozence velmi často užijete, je teploměr. Dnes se již vyrábějí teploměry, které jsou použitelné nejen na rychlé měření tělesné teploty, ale zařízení rovněž změří teplotu pokrmu či vody, což je mimořádně praktické. Rychle měřící teploměr oceníte zejména při každodenní přípravě jídel pro miminko, jelikož u každého pokrmu je důležité nejprve zkontrolovat jeho teplotu.

Kvalitní kočárek

Investice do kvalitního kočárku se vyplatí. Jestliže budete kupovat zbrusu nový kočárek, pak je vhodné pořídit takový, jež se dá upravit na více variant. V dnešní době se dají pořídit takové, které lze vzít také do lese či s nimi vyrazit na běh. Vaše dítě tak bude na čerstvém vzduchu a vy si můžete vyčistit hlavu při běhu, kolečkových bruslích či rychlé chůzí. Různé varianty jsou samozřejmě také důležité pro vývojové období dítěte. Větší děti v kočárcích nejčastěji sedí, tak aby měli při procházce výhled na vše, co se kolem nich zrovna děje.

Back To Top