Peníze jsou věcí, která se nás týká od začátku do konce. Od našeho dětství, kdy nás v tomto ohledu ještě vychovávají rodiče, až po dospělost, kdy se začínáme pomalu osamostatňovat a získávat vlastní zkušenosti až po věk, kdy s nimi hospodaříme zcela sami, měsíc co měsíc a občas i tak, že se dostaneme do složitých finančních situací a to nejenom například tím, že nemůžete z měsíce na měsíc vyjít s výplatou, abyste utáhli domácnost a uživili rodinu, ale také například formou toho, že můžete být zadlužení, protože jste nutně potřebovali větší finanční obnos, kterým jste se teď ještě více dostali do nesnází.

Už na to nemusíte být sami

S naším novodobým produktem si můžete být jistí, že peníze dostanete ihned, a to často už do 24 hodin, stačí zaslat pár fotografií vaší nemovitosti. Můžete také dostat až 70 % odhadní ceny vaší nemovitosti, a to často například až na 30 let. Doba splácení je tak opravdu dlouhá.

O co se tedy jedná?

Nebankovní hypotéka může mít mnoho podob. Jednu z nich vám velice rádi představíme.
Nabízíme speciální prostředky, které můžete využít jakýmkoliv způsobem. Jsme nebankovní společnost, takže se nás žádné bankovní pravidla netýkají. Nenahlížíme do registrů, neprokazujete u nás, jaké máte příjmy a ani neplatíte žádné poplatky, například pokud byste potřebovali hypotéku splatit dříve, či nic neplatíte ani dopředu, protože odhad nemovitosti je zcela zdarma:https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/.

Další organizační věci.Jistě se ptáte, kolik dostanete peněz, jde většinou o finanční hotovost kolem 50-80% odhadní ceny vaší nemovitosti. Hypotéku si můžete zvolit na jakoukoliv dobu, přičemž můžete splácet například i třicet let! Nemusíte se však bát ani úroků, protože v tomto odvětví tedy nebankovním sektoru vám vždy nabízíme nejnižší možné úroky, které jsou nejvýhodnější. Úroky jsou v tomto případě nízké jako v bance. Například pokud máte čistý rejstřík a chcete hypotéku na třicet let, tak ji můžete dostat s úrokovou sazbou 4 % p.a. Jinak pokud byste neměli čistý rejstřík dostanete například hypotéku s úrokovou mírou vyšší kolem 6 % p.a.

Back To Top