Přesná výroba

Tato technologie je poměrně nová, přičemž k masivnímu rozšíření došlo až nedávno. To probíhá se slušnou rychlostí, protože tyto stroje mají rozhodně co nabídnout, a proto je můžeme spatřit v mnoha firmách i školách. Můžeme si vyrábět nějaké dekorace, ale také výrobky, které dobře fungují v praxi, což jen potvrzuje, že mají před sebou zdárnou budoucnost. Můžeme říct, že se jedná o automatické stroje, protože my se u výroby staráme o to, aby měli dostatek materiálu.

3D tisk lodičky

Ten si sami navíjí, nahřívají a následně s ním přes trysku tisknou. Ta se pohybuje ve třech osách, o což se stará elekronika s elektrickými motorky. U kvalitních tiskáren je přesnost dobrá, máme možnost širokého nastavení a stroje zvládají i velké výrobky. Není však problém si kopit nějakou měníš tiskárnu s cenovou několika tisíc, a proto může být 3D tisk naším koníčkem, kdy si vyrobíme všemožné předměty, přičemž možností je spousta.

Výroba od firmy

Muže se stát, že třeba firma zabývající se strojírenstvím zjistí, že daný výrobek by se vyplatilo vyrobit právě touto metodou. Takže vše propočítají a udělají technický výkres, aby byli zadaný přesné rozměry a vše, co potřebujeme. Ovšem nemusí mít 3D tiskárnu, nebo ji mají, ale nezajistí s ní výrobu celé série. V takovém případě se můžeme obrátit na někoho, kdo s výrobou problém nemá a zároveň u něj máme jistotu, že dodržení předepsané parametry a přesnost.

Plastové ozubení

Pokud někoho takového hledáte, tak Vám pomůže 3D tisk na zakázku. Klidně může jít jen o jeden výrobek. Společnost má k dispozici různé materiály, takže nemají problém pokrýt širokou poptávku a dosáhnout toho, aby měl výrobek požadované vlastnosti. Samozřejmě plast má také své omezené vlastnosti a nevydrží všechno. Model můžeme zaslat společnosti svůj či si jej necháme vyrobit od firmy, takže se nám postará o výrobu od samého začátku až po předání výrobků.

Back To Top